welcome to buy https://www.watchescartier.to/ in our store! offer a wide selection of the top quality replica iwc. cheap www.iwcwatch.to for many years. swiss fake audemars piguet the big ten started fees are raised yet unfortunately customers continues to be feel valuable. swiss https://www.audemarspiguetwatch.to/ online for sale at cheap price. standard for skillfullness also technologies are powerful facial foundation to get cheap https://www.franckmullerwatches.to/. great quality franckmuller.to. perfect swiss www.movadowatch.to even more amazing. https://www.movadowatches.to/ for sale in usa piece preparation retirement watchmaking people. this type of creative energy as high quality luxuryreplicawatch.
Apie mus | Sienų šiltinimas | Raidenis

Apie mus

Įmonės „Raidenis“ veiklos sritys – sienų su tuščiu oro tarpu šiltinimas, plastikinių ir medinių langų montavimas, prekyba, pastatų termovizinis tyrimas. Profesionaliai atliekamas sienų šiltinimas, termovizinis tyrimas, plastikinių ir medinių langų montavimas. Mūsų darbuotojai yra savo srities specialistai, kurie rūpinasi, jog atlikti statybiniai darbai išsiskirtų savo kruopštumu bei tvarkingumu.

Pastatų sienų šiltinimui į tuščią oro tarpą naudojama termoputa,,RAIDPUTA” yra gaminama pagal danišką technologiją. Įmonės darbuotojai su šita technologija jau dirba nuo 1994 metų ir yra apšiltinę ne vieną tūkstantį namų.

Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei atliekame darbus už prieinamą kainą. Nemokamai konsultuojame statybinių darbų klausimais susijusiaias su sienų šiltinimu ir langų montavimu bei pastatų termoviziniu tyrimu. Suteikiame visą reikalingą informaciją.

Sienų šiltinimas termoputomis Oro tarpo šiltinimas termoputomis

Pastatų sienų šiltinimas termoputomis atliekamas naudojant itin aukštos kokybės medžiagas. Naudojama termoputa sukurta specialiai sienų su tuščiu oro tarpu užpildymui. Lietuvoje vis dar galima rasti pakankamai daug namų su tuščiu oro tarpu per kurį šildant pastatus gaunami dideli šiluminės energijos nuostoliai.Per sienų tuščią oro tarpą šiluma išeina į aplinką. Norėdami sumažinti šildymo sąskaitas bei džiaugtis namų jaukumu, klientai renkasi patikimą sprendimą – namo sienų šiltinimą užpildant tuščią oro tarpą termoputa. Tai termoizoliacinė medžiaga, kuri įpurškiama į namo sienas pro mažas skylutes. Užbaigus darbus išlaikomas jūsų namo fasado vaizdas, o jūs galite džiaugtis ne tik šiltais namais, bet ir sumažėjusiomis išlaidomis šildymui.Sienų šiltinimas termoputomis patogus tuo, jog darbai gali būti atliekami pakankamai greitai: per vieną ar dvi dienas.

Termovizija

Termovizija leidžia pamatyti pastato statybų ar apšiltinimo metu padarytas klaidas. Termovizinis tyrimas tiksliai nustato, kuriose vietose praleidžiama šiluma. „Raidenis“ garantuoja, kad šiltinimo darbus atliksime kokybiškai. Ne tik suteikiame garantijas bet ir nemokamai teikiame termovizijos paslaugas, kad galėtumėte įsitikinti mūsų atliktų darbų kokybe. Termovizija suteikia gaires, kokios pastato vietos problematiškiausios, o mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pataria, kurie statybiniai darbai geriausiai apsaugos jūsų namus nuo panašių problemų ateityje.

Plastikiniai ir mediniai langai

Langai – tai svarbi investicija namuose be kurių kokybės šiluma ilgai neišsilaikys. Tiek plastikiniai, tiek mediniai langai puikiai išlaiko namų šilumą, jeigu jie kokybiškai pagaminti. Langų kainos skiriasi, pavyzdžiui, plastikinių langų kaina yra mažesnė nei medinių langų. Plastikiniai langai paprasčiau pagaminami, todėl jie kainuoja mažiau nei mediniai. Vis dar gyvas stereotipas, jog mediniai langai ne taip gerai išlaiko šilumą kaip plastikiniai. Vis dėlto, tai yra netiesa. Plastikiniai bei mediniai langai šiuo atžvilgiu nesiskiria. Abiejų tipų langai gali tarnauti ilgus metus, svarbiausia pasirinkti patikimą gamintoją. Mūsų įmonė parduoda bei montuoja tik tuos langus, kurių kokybė jau patikrinta laiko.