Apie mus

Įmonės „Raidenis“ veiklos sritys – sienų su tuščiu oro tarpu šiltinimas, plastikinių ir medinių langų montavimas, prekyba, pastatų termovizinis tyrimas. Profesionaliai atliekamas sienų šiltinimas, termovizinis tyrimas, plastikinių ir medinių langų montavimas. Mūsų darbuotojai yra savo srities specialistai, kurie rūpinasi, jog atlikti statybiniai darbai išsiskirtų savo kruopštumu bei tvarkingumu.
0 +
tiek metų termoputa išlaikys deklaruojamas savybes
0 +
Tiek metų mūsų darbuotojai dirba su šia technologija
0 +
esame apšildę ne vieną tūkstantį namų lietuvoje

Sienų šiltinimas termoputomis Oro tarpo šiltinimas termoputomis

Pastatų sienų šiltinimui į tuščią oro tarpą naudojama termoputa ,,RAIDPUTA” yra gaminama pagal danišką technologiją. Įmonės darbuotojai su šita technologija jau dirba nuo 1994 metų ir yra apšiltinę ne vieną tūkstantį namų.

Oro tarpų šiltinimas be termoputos jau nebeįsivaizduojamas, kadangi ši termoizoliacinė medžiaga sustabdo ventiliaciją tarp sienų bei neabejotinai padidina namo sandarumą. Pastatų šiltinimas termoputomis – tai greitas ir vienas iš nebrangiausių šiltinimo būdų, kuris nepakeis jūsų pastato fasado.

Pastato sienų šiltinimas iš išorės yra efektyvus tik tada kai pastato sienos yra be tuščio oro tarpo arba kai jis yra užpildytas termoputomis. Norime pabrėžti kad šiltinant namą su šia termoputa naudojama įranga yra nedidelė, mobili, prie šiltinamo namo nereikia jokio privažiavimo,užtenka tik priėjimo.

Šiltinant namą termoputa nereikės išimti plytų. Pačios plytos nepažeidžiamos, nes šiltinimas atliekamas gręžiant nedideles 18 mm skylutes išorinėse sienose tarp plytų kas metrą į aukštį bei plotį. Užbaigus darbus, skylutės kruopščiai užtaisomos, tad jūsų namas nepraras savo fasado išvaizdos. Svarbu paminėti, jog termoputos užpildo net ir pačius mažiausius mikro įtrūkimus sienose. Termoputa nesuyra, todėl galime garantuoti, jog medžiaga išlaikys savo teigiamas savybes net 35 metus.

Termovizija

Termovizija leidžia pamatyti pastato statybų ar apšiltinimo metu padarytas klaidas. Termovizinis tyrimas tiksliai nustato, kuriose vietose praleidžiama šiluma. „Raidenis“ garantuoja, kad šiltinimo darbus atliksime kokybiškai. Ne tik suteikiame garantijas bet ir nemokamai teikiame termovizijos paslaugas, kad galėtumėte įsitikinti mūsų atliktų darbų kokybe. Termovizija suteikia gaires, kokios pastato vietos problematiškiausios, o mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pataria, kurie statybiniai darbai geriausiai apsaugos jūsų namus nuo panašių problemų ateityje.

Plastikiniai ir mediniai langai

Langai – tai svarbi investicija namuose be kurių kokybės šiluma ilgai neišsilaikys. Tiek plastikiniai, tiek mediniai langai puikiai išlaiko namų šilumą, jeigu jie kokybiškai pagaminti. Langų kainos skiriasi, pavyzdžiui, plastikinių langų kaina yra mažesnė nei medinių langų. Plastikiniai langai paprasčiau pagaminami, todėl jie kainuoja mažiau nei mediniai. Vis dar gyvas stereotipas, jog mediniai langai ne taip gerai išlaiko šilumą kaip plastikiniai. Vis dėlto, tai yra netiesa. Plastikiniai bei mediniai langai šiuo atžvilgiu nesiskiria. Abiejų tipų langai gali tarnauti ilgus metus, svarbiausia pasirinkti patikimą gamintoją. Mūsų įmonė parduoda bei montuoja tik tuos langus, kurių kokybė jau patikrinta laiko.