Mediniai langai

Ne tik praktiški, bet ir dailūs, namams jaukumo suteikiantys langai.

Mediniai langai (arba kitaip dar vadinami klijuotos medienos langai) ne tik praktiški, bet ir dailūs, namams jaukumo suteikiantys langai. Šiuos langus dažniausiai renkasi tie, kurie vertina natūralumą bei kokybę. Langų mediena klijuojama specialiu būdu, todėl ji tampa itin atspari deformacijai. Langų medienos atsparumas deformacijai atitinka griežčiausias standartų normas.

Oro tarpų šiltinimas be termoputos jau nebeįsivaizduojamas, kadangi ši termoizoliacinė medžiaga sustabdo ventiliaciją tarp sienų bei neabejotinai padidina namo sandarumą. Pastatų šiltinimas termoputomis – tai greitas ir vienas iš nebrangiausių šiltinimo būdų, kuris nepakeis jūsų pastato fasado.

Pastato sienų šiltinimas iš išorės yra efektyvus tik tada kai pastato sienos yra be tuščio oro tarpo arba kai jis yra užpildytas termoputomis. Norime pabrėžti kad šiltinant namą su šia termoputa naudojama įranga yra nedidelė, mobili, prie šiltinamo namo nereikia jokio privažiavimo,užtenka tik priėjimo.

Šiltinant namą termoputa nereikės išimti plytų. Pačios plytos nepažeidžiamos, nes šiltinimas atliekamas gręžiant nedideles 18 mm skylutes išorinėse sienose tarp plytų kas metrą į aukštį bei plotį. Užbaigus darbus, skylutės kruopščiai užtaisomos, tad jūsų namas nepraras savo fasado išvaizdos. Svarbu paminėti, jog termoputos užpildo net ir pačius mažiausius mikro įtrūkimus sienose. Termoputa nesuyra, todėl galime garantuoti, jog medžiaga išlaikys savo teigiamas savybes net 35 metus.

Kokie medinių langų privalumai?

Klijuotos medienos langai gaminami iš natūralaus pluošto. Šie langai bus tikra dovana į alergijas linkusiems žmonėms. Mediniai langai leis jums susikurti ne tik jaukią bei šilumą sulaikančią, bet ir sveiką aplinką.

  • Siekiant ilgaamžiškumo ir išskirtinio dizaino mediniai langai yra iš lauko gali būti kaustomi aliuminiu;
  • Įmonė „Raidenis“ siūlo platų medinių langų asortimentą, kokybiškas montavimo ir reguliavimo paslaugas bei kruopščią angokraščių apdailą;
  • Platus spalvų pasirinkimas.

Vis dar sudėtinga išsirinkti, kurie mediniai langai labiausiai atitiktų jūsų norus? Visuomet galite susisiekti su „Raidenis“ specialistais, kurie paprastai ir aiškiai patars, kurie mediniai langai geriausiai tiktų jūsų namams.

mediniai langai, raidenis.lt sienu siltinimas, termoputa, termovizinis tyrimas