Mediniai langai

Mediniai langai (arba kitaip dar vadinami klijuotos medienos langai) ne tik praktiški, bet ir dailūs, namams jaukumo suteikiantys langai. Šiuos langus dažniausiai renkasi tie, kurie vertina natūralumą bei kokybę. Langų mediena klijuojama specialiu būdu, todėl ji tampa itin atspari deformacijai. Langų medienos atsparumas deformacijai atitinka griežčiausias standartų normas.

Mediniai langai – tai neabejotinai svarbi investicija namuose. Mūsų profesionalai gali jums padėti išsirinkti kokybiškus langus, kurie patikimai saugos jūsų namų šilumą ne vienerius metus.Medis yra sena ir patikima medžiaga. Svarbiausios jos savybės natūralumas ir jaukumas.

Kokie medinių langų privalumai?

Klijuotos medienos langai gaminami iš natūralaus pluošto. Šie langai bus tikra dovana į alergijas linkusiems žmonėms. Mediniai langai leis jums susikurti ne tik jaukią bei šilumą sulaikančią, bet ir sveiką aplinką.

  • Siekiant ilgaamžiškumo ir išskirtinio dizaino mediniai langai yra iš lauko gali būti kaustomi aliuminiu;
  • Įmonė „Raidenis“ siūlo platų medinių langų asortimentą, kokybiškas montavimo ir reguliavimo paslaugas bei kruopščią angokraščių apdailą;
  • Platus spalvų pasirinkimas.

Vis dar sudėtinga išsirinkti, kurie mediniai langai labiausiai atitiktų jūsų norus? Visuomet galite susisiekti su „Raidenis“ specialistais, kurie paprastai ir aiškiai patars, kurie mediniai langai geriausiai tiktų jūsų namams.