Oro tarpo šiltinimas

Pastatų šiltinimas termoputomis – tai greitas ir vienas iš nebrangiausių šiltinimo būdų, kuris nepakeis jūsų pastato fasado.

Šiltinimas į oro tarpą
Namo sienų šiltinimas

Pagal danišką technologiją termoputomis apšiltintos namo sienos užtikrins, kad jūsų namuose būtų šilta, gera bei jauku. Namų šilumą išsaugosite apšiltindami pastato sienas termoputa. Nė vienas Lietuvoje pastatytas namas neišlaiko šilumos, jeigu jo sienų konstrukcija su tuščiais oro tarpaisSienų oro tarpų užpildymas putomis sumažins šilumos nuostolius, pakels oro temperatūrą patalpose, sumažins kuro sunaudojimą. Sienų su tuščiu oro tarpu šiltinimas atliekamas „Raidputa“ termoputos pagalba. Ši poringa termoizoliacinė medžiaga sukurta pagal patikimą danišką technologiją. Ja galima apšildyti tiek naujos, tiek ir senos statybos pastatus, kurių tuščias oro tarpas ne mažesnis nei 3 cm. Pastatų šiltinimas termoputomis atliekamas per vieną ar dvi dienas. Pastatui, kuriam teikėme šiltinimo paslaugas, prireikus galimas nemokamas termovizinis tyrimas.

Oro tarpų šiltinimas be termoputos jau nebeįsivaizduojamas, kadangi ši termoizoliacinė medžiaga sustabdo ventiliaciją tarp sienų bei neabejotinai padidina namo sandarumą. Pastatų šiltinimas termoputomis – tai greitas ir vienas iš nebrangiausių šiltinimo būdų, kuris nepakeis jūsų pastato fasado.

Pastato sienų šiltinimas iš išorės yra efektyvus tik tada kai pastato sienos yra be tuščio oro tarpo arba kai jis yra užpildytas termoputomis. Norime pabrėžti kad šiltinant namą su šia termoputa naudojama įranga yra nedidelė, mobili, prie šiltinamo namo nereikia jokio privažiavimo,užtenka tik priėjimo.

Šiltinant namą termoputa nereikės išimti plytų. Pačios plytos nepažeidžiamos, nes šiltinimas atliekamas gręžiant nedideles 18 mm skylutes išorinėse sienose tarp plytų kas metrą į aukštį bei plotį. Užbaigus darbus, skylutės kruopščiai užtaisomos, tad jūsų namas nepraras savo fasado išvaizdos. Svarbu paminėti, jog termoputos užpildo net ir pačius mažiausius mikro įtrūkimus sienose. Termoputa nesuyra, todėl galime garantuoti, jog medžiaga išlaikys savo teigiamas savybes net 35 metus.

Termoputos charakteristikos:

  • Tankis 13,5 kg/m3;
  • Trumpalaikis įmirkis 2.36 kg/m2;
  • Šilumos laidumo koeficientas 0,033 W/mK;
  • Vandens garų varžos faktorius 1,82 mg/(mhPa).

GARANTIJA

Kiekvienam apšiltintam namui yra išduodama atitikties deklaracija, kurioje pažymima kad įpurkšta termoputa išlaikys deklaruojamas savybes ne mažiau kaip 35 metus. Deklaruojamos termoputos šiluminės-fizikinės savybės yra ištirtos Lietuvoje. Yra tai patvirtinantys lietuviški sertifikatai, taip pat ir atskirų komponentų kilmės dokumentai. Termoputos atskiri komponentai yra tiekiami iš Skandinavijos.

KOKYBĖS KONTROLĖ

Po pastato apšiltinimo termovizinis tyrimas apšiltintam namui nemokamas.

Turite klausimų dėl termoputų savybių, o galbūt domina sienų šiltinimas termoputomis? „Raidenis“ komanda mielai suteiks jums lietuviškus termoputos sertifikatus, kurie patvirtina mūsų naudojamos termoputos šilumines savybes bei atskirų komponentų kilmės dokumentus. Šie kokybiški komponentai tiekiami iš Skandinavijos ir Vokietijos.

DARBO PATIRTIS

Įmonės darbuotojai su šita technologija dirba nuo 1994 metų ir Lietuvoje yra apšiltinę ne vieną tūkstantį namų.

0 +
tiek metų termoputa išlaikys deklaruojamas savybes
0 +
Tiek metų mūsų darbuotojai dirba su šia technologija
0 +
esame apšildę ne vieną tūkstantį namų lietuvoje