Termovizija

Termovizija padės tiksliai nustatyti, kur dingsta šiluma šaltuoju metų laiku.

0 +
tiek metų termoputa išlaikys deklaruojamas savybes
0 +
Tiek metų mūsų darbuotojai dirba su šia technologija
0 +
esame apšildę ne vieną tūkstantį namų lietuvoje

Daugiau apie mūsų termoviziją

Termovizija padės tiksliai nustatyti, kur dingsta šiluma šaltuoju metų laiku. Termovizorius patikimai nustato, kurios namo vietos labiausiai praleidžia šilumą, tad jums nereikės gaišti savo brangaus laiko bei išleisti daugybės pinigų norint surasti, kuri pastato vieta turi statybinį broką. Termovizija – tai bekontaktinis temperatūrų matavimas per atstumą, todėl leidžia pamatyti net ir sunkiai prieinamas vietas. Be to, termovizinis tyrimas nepažeis bei nepakeis matuojamo paviršiaus.

Išorinės bei vidinės sienos, lubos, stogas, grindys, pamatai, langai bei durys tiriamos termovizijos metu. Termovizija leis nustatyti pastato vietų rasos taško susidarymo tikimybę bei temperatūrą. Jeigu jūsų namas turi statybinių defektų, juos išsiaiškinsime iškart bei realiu laiku. Taip pat, patikrinsime ar jūsų durys ir langai tinkamai sureguliuoti. Kaip jau turbūt pastebėjote termovizija turi daug privalumų ir padeda greitai išspręsti rūpimas problemas, taupyti jūsų laiką bei pinigus.

Net ir kokybiškai atlikta termovizija naudojant vienas pažangiausių technologijų nebūtinai išspręs visas jūsų problemas. Atlikus termovizinį tyrimą verta išklausyti, ką turi patarti specialistai. Sprendimų būdų yra įvairių, todėl norint išleisti mažiau pinigų, visada pravartu sužinoti patyrusių meistrų nuomonę. Mūsų komanda ne tik tiksliai nustatys per kurias pastato vietas dingsta šiluma, bet ir nuoširdžiai patars, kurie statybiniai darbai reikalingiausi norint sugrąžinti šilumą į jūsų namus.

Termovizinį tyrimą neabejotinai verta atlikti prieš pastato šiltinimą, o atlikus šį tyrimą po pastato apšiltinimo galėsite įvertinti apšiltinimo darbų kokybę. Termovizija suteikia informaciją apie pastato šilumines charakteristikas. Gauta informacija detaliai išanalizuojama ir tai leidžia nustatyti pastatų sienų, langų, durų, lubų, grindų, perdengimų bei stogų šilumines savybes. Tiksliai nustačius šilumos pralaidumo ar drėgmės kaupimosi priežastį, žymiai protingiau bei greičiau galima išspręsti pastatą ištikusias problemas. Patyrę „Raidenis“ specialistai suteiks konsultacijas bei užtikrins, kad jūsų namams būtų rastas kokybiškas sprendimas už prieinamą kainą.

Oro tarpų šiltinimas be termoputos jau nebeįsivaizduojamas, kadangi ši termoizoliacinė medžiaga sustabdo ventiliaciją tarp sienų bei neabejotinai padidina namo sandarumą. Pastatų šiltinimas termoputomis – tai greitas ir vienas iš nebrangiausių šiltinimo būdų, kuris nepakeis jūsų pastato fasado.

Pastato sienų šiltinimas iš išorės yra efektyvus tik tada kai pastato sienos yra be tuščio oro tarpo arba kai jis yra užpildytas termoputomis. Norime pabrėžti kad šiltinant namą su šia termoputa naudojama įranga yra nedidelė, mobili, prie šiltinamo namo nereikia jokio privažiavimo,užtenka tik priėjimo.

Šiltinant namą termoputa nereikės išimti plytų. Pačios plytos nepažeidžiamos, nes šiltinimas atliekamas gręžiant nedideles 18 mm skylutes išorinėse sienose tarp plytų kas metrą į aukštį bei plotį. Užbaigus darbus, skylutės kruopščiai užtaisomos, tad jūsų namas nepraras savo fasado išvaizdos. Svarbu paminėti, jog termoputos užpildo net ir pačius mažiausius mikro įtrūkimus sienose. Termoputa nesuyra, todėl galime garantuoti, jog medžiaga išlaikys savo teigiamas savybes net 35 metus.

Termovizinis tyrimas leidžia:

 • Įvertinti pastato ar namo sienų, perdangų, stogo šilumines savybes;
 • Įvertinti šildymo sistemos būklę;
 • Pamatyti pastato šilumos izoliacijos trūkumus;
 • Aptikti ir įvertinti statybos defektus.
termovizija www.raidenis.lt, sienu siltinimas, termoputa_

Paslaugos

1. IŠ PASTATO VIDAUS

 • Pastatų sienų šiluminių savybių įvertinimas
 • Galimų drėgmės kaupimosi vietų nustatymas
 • Langų,durų šiluminių savybių įvertinimas
 • Termonuotraukų analizė ir išvados

2. IŠ PASTATO IŠORĖS

 • siekant nustatyti tas pastato vietas per kurias gaunasi daugiausia šilumos nuostolių
raidenis termoputa

Pastato sienų termovizinį tyrimą verta atlikti prieš pastato sienų apšiltinimą ir po pastato sienų apšiltinimo kas leidžia įvertinti pastato sienų apšiltinimo darbų kokybę.

 • Termozinio tyrimo kaina nėra apibrėžta, ji priklauso nuo pastato dydžio, kliento poreikių.
 • Tai yra bekontaktinis temperatūrų matavimas per atstumą.
 • Temperatūras galima pamatuoti bet kurioje pastato vietoje.
 • Galima pamatyti temperatūrą bet kurioje termonuotraukos vietoje,plote ar zonoje.

Manote, jog termovizinis tyrimas praverstų jūsų namams? Norėdami sužinoti tikslias termovizinio tyrimo kainas, susisiekite su mūsų komanda, kuri išsiaiškins jūsų poreikius bei suteiks visą reikalingą informaciją.