Plastikiniai langai

Leis džiaugtis šiltais namais bei pamiršti šilumos pralaidumo problemas.

Plastikiniai langai leis džiaugtis šiltais namais bei pamiršti šilumos pralaidumo problemas. Lietuviai jau eilę metų renkasi plastikinius langus, nes jie padeda taupyti šiluminę energiją. Plastikiniai langai yra nebrangūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Jie atsparūs aplinkos poveikiui, pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacijos savybėmis.

Kokios plastikinių langų dizaino galimybės?

Visuomet galite pasirinkti jau klasika tapusius baltus plastikinius langus. Vis dėlto, „Raidenis“ siūlo daug skirtingų dizaino ir profilių variantų, kuriuos bus lengva pritaikyti tiek prie jūsų namų interjero, tiek ir prie eksterjero. Plastikiniai langai gali būti laminuoti: daugiau nei 20 vientisų spalvų atspalvių bei skirtingų medžio imitacijų. Plastikinis langas taip pat gali būti padengtas padengtas aliuminio dangteliais, kurie taip pat dažomi skirtingomis spalvomis. Lango vidaus bei išorės dizainas gali skirtis ir būti laminuoti.

Kokie plastikiniai langai rekomenduojami specialistų norint užtikrinti termoizoliacines savybes?

Langai – tai ilgalaikė investicija, kuri neabejotinai prisidės prie jūsų namų jaukumo. „Raidenis“ kvalifikuoti specialistai profesionaliai montuoja bei reguliuoja puikiai žinomus, vokiečių gamintojų plastikinius langus. Galime pasiūlyti penkių ir šešių kamerų langus. Mūsų įmonei jau teko montuoti ne vienerius langus Lietuvoje, todėl iš savo patirties žinome, jog ypatingai svarbus kokybiškas stiklo paketas bei tvirta lango konstrukcija. Būtent ji bei atsparumas deformavimuisi užtikrina patikimą šilumos izoliaciją jūsų namuose.

Lango stiklas – tai vienas svarbiausių akcentų renkantis kokybiškus plastikinius langus. Vienareikšmiškai savo pozicijas laiko ekspertų pripažintas selektyvinis stiklas. Tai jau laiko patikrintas stiklas, kuris padengtas ypatingai plonu metalų bei metalų oksidų sluoksniu. Būtent šio sluoksnio pagalba sulaikoma šiluma. Plastikiniai langai su selektyviniu stiklu užtikrins, kad jūsų namuose būtų šilta bei jauku.

Plastikinis langas (5 kamerų langas)

plastikiniai langai, www.raidenis.lt, termoputa, oro tarpo siltinimas

Plastikinis langas gaminamas iš patikimiausių Europoje komponentų. Šie plastikiniai langai išsiskiria nauju užapvalintu dizainu. „Schuco“ 5 kamerų vokiškas profilis bei vokiški „Siegenia“; „GU“ apkaustai. Renkantis langus verta atkreipti dėmesį ir į rėmo storį. Būtent šio modelio rėmo storis 70mm. Selektyvinis stiklas vertinamas visoje Europoje dėl savo šilumos išlaikymo savybių. Lango paketas su selektyviniu stiklu užpildytas argono dujomis. 4 pakopų mikroventiliacija ir daugiau kaip 20 spalvų paletė leidžia išsirinkti langus, kurie derės prie jūsų namų interjero bei eksterjero. Suteikiama galimybė plastikinį langą kaustyti aliuminiu.

Itin tvirtas plastikinis langas (5 kamerų langas)

plastikiniai langai, www.raidenis.lt, termoputa, oro tarpo siltinimas

Šie plastikiniai langai išsiskiria savo standžiu profilio. Lango kokybę užtikrina plati išraiškingo dizaino varčia ,„Schuco“ 5 kamerų vokiškas profilis ir vokiški „Siegenia“ „GU“ apkaustai. Paketas su selektyviniu stiklu užpildytu argono dujomis. Šis plastikinis langas turi 4 pakopų mikroventiliaciją. Langui galima pritaikyti daugiau kaip 20 spalvų paletę, kuri leis susikurti namuose dailų bei tarpusavyje derantį interjerą bei eksterjerą.

  • Į 5- ių kamerų lango rėmą galima įdėti 24 , 32 ir 36 mm pločio stiklo paketus.
  • 32 ir 36 mm pločio stiklo paketai turi 3 stiklus, 2 stiklai yra selektyviniai.
  • Platus SCHUCO,KBE ir KOMMERLING profilių pasirinkimas

Plastikiniai langai (6 kamerų langas)

plastikiniai langai, www.raidenis.lt, termoputa, oro tarpo siltinimas

Plastikinis langas, kuris išsiskiria savo kokybe bei šilumos išlaikymo savybėmis. Šie plastikiniai langai patys plačiausi Lietuvoje (net 88 mm). Langas sudarytas iš trijų stiklų paketo, selektyvo bei argono dujų. Dėl savo gerųjų savybių šie plastikiniai langai net 40 % šiltesni. Kokybiškas 6 kamerų vokiškas „Schuco“ profilis ir 3 sandarinimo plokštumų sistema. Vokiški „Sigienia“ ir „GU“ apkaustai. 4 pakopų mikroventiliacija bei didelis spalvų pasirinkimas, kuris leis džiaugtis norimo dizaino langais.

  • Į 6 -ių kamerų lango rėmą montuojamas platus 48 mm pločio stiklo paketas kuris smarkiai pagerina lango šilumines savybes.
  • 48 mm stiklo paketas turi 3 stiklus, 2 stiklai yra selektyviniai.

Norėtumėte išgirsti profesionalų patarimus, individualiai pritaikytus jūsų namų poreikiams? Susisiekite su „Raidenis“ meistrais, kurie mielai atsakys į visus jums rūpimus klausimus susijusius su plastikinių langų kokybe, montavimu, reguliavimu bei apdaila.